Hoogwaardig krijt en toebehoren voor verschillende toepassingen. Waskrijt, pastelkrijt, schoolbordkrijt, krijthouders en schoolbordspons, hier vindt u zeker wat u zoekt.
Van nu af aan, alleen geschilderd in XXL formaat. De straat als canvas is oneindig en dus zijn er ook geen grenzen aan de fantasie en creativiteit van de kleine kunstenaars. De kunstwerken zijn echter niet voor de eeuwigheid, net als stoepkrijt kan deze verf in een handomdraai met water worden verwijderd.
.Met het dikke stoepkrijt in bonte kleuren, tovert u prachtige kunstwerken op asfalt, beton of bestrating.
Iedereen kent de krijtjes wel van school. Ze zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren of in wit. In combinatie met krijtbordverf kan een schoolbord overal op maat worden gemaakt.
.Waskrijtjes zijn het summum in elke tekenles. De krijtjes zijn veelzijdig en zijn geschikt voor zelfs de kleinste kunstenaars
.Oliekrijt dekt beter dan waskrijt en vlekt ook minder snel. Pastelkrijtjes zijn meer geschikt voor oudere en meer ervaren kunstenaars..
Spuitkrijt is in de zomer niet meer weg te denken. U kunt ze gebruiken om speeltuinen, grenslijnen of gewoon motieven op gras, asfalt of plastic oppervlakken te spuiten. De verf kan gemakkelijk worden verwijderd met een borstel en water, net als stoepkrijt.
In principe onderscheidt men het soort krijt, naar gelang van het oppervlak waarop het wordt gebruikt. Alle krijtjes worden gebruikt voor het schrijven op ruwe oppervlakken zoals borden, papier, asfalt of geplaveide oppervlakken . Door het schrijven of schilderen worden kleine deeltjes achtergelaten die vervolgens aan het bord of de stoep blijven kleven.
Omdat krijt meestal gemaakt is van gips, magnesiumoxide of echt krijt en dus uit kalk bestaan, kan het gemakkelijk met water van oppervlakken worden verwijderd. Waskrijt en pastelkrijt kunnen niet meer van papier of karton worden verwijderd.
.Het belangrijkste is dat krijt altijd droog moet worden bewaard. Een afgesloten doos is het meest geschikt, zodat het krijtstof zich niet overal verspreidt.
Meestal worden onze schoolbordkrijtjes gemaakt van gips (kaliumsulfaat) of magnesiumoxide. Deze stoffen worden fijngemalen, vermengd met water en vervolgens geperst. Opdat de krijtjes ook mooi veelkleurig worden, wordt er tijdens de productie nog ietwat kleurstof bijgemengd. Afhankelijk van hoe hard het krijt wordt ingedrukt, hoe minder het verkruimelt. Door de geringere slijtage gaat deze lijn ook langer mee. Zo worden schoolbordkrijtjes sterker geperst dan bijvoorbeeld stoepkrijt.
. ← Stap terug
Meld u nu aan voor de gratis
Aduis nieuwsbrief en ontvang regelmatig per e-mail nieuwtjes, aanbiedingen en meer
rondom het thema knutselen.