Armin Taubner, vouwbloemen van papier: uit vierkante vouwblaadjes ontstaan mooie bloemen in verschillende variaties en kleuren. Met behulp van de instructies in het boek en op de extra dvd zijn deze bloemen eenvoudig na te maken. 32 pagina's, 17 x 22 cm, met DVD. LET OP: Boeken zijn Duitstalig en kunnen niet worden geruild.
Alle dataverbindingen zijn veilig met een SSL certificaat versleuteld. U kunt zich ook met Amazon, Facebook of Google bij Aduis aanmelden.
99% van alle producten zijn voorradig en beschikbaar. U zult zien hoe snel u uw bestelde knutselartikelen ontvangt.
Meer dan 5.000 knutselideeën en werkbladen zijn op de website van Aduis als PDF-bestand beschikbaar en u kunt ze gratis downloaden.
Bij Aduis vindt u een zeer breed assortiment knutselbenodigdheden voor uw hobby.
Wij ondersteunen u met veel knutselvideo's en laten u de exacte vervaardiging zien.
Onze vriendelijke medewerkers beantwoorden uw vragen graag per e-mail of telefoon.