Hoogwaardige textielverf in krachtige kleuren, op acrylbasis voor alle schilder- en druktechnieken. Geschikt voor alle natuurlijke en synthetische soorten textiel behalve zijde. Na het drogen enkele minuten fixeren met het strijkijzer op een temperatuur van 150 °C (op de achterzijde). Wasbaar tot 40 ° C. Klaar voor gebruik, lichtecht en verdund met water.
Alle dataverbindingen zijn veilig met een SSL certificaat versleuteld. U kunt zich ook met Amazon, Facebook of Google bij Aduis aanmelden.
99% van alle producten zijn voorradig en beschikbaar. U zult zien hoe snel u uw bestelde knutselartikelen ontvangt.
Meer dan 5.000 knutselideeën en werkbladen zijn op de website van Aduis als PDF-bestand beschikbaar en u kunt ze gratis downloaden.
Bij Aduis vindt u een zeer breed assortiment knutselbenodigdheden voor uw hobby.
Wij ondersteunen u met veel knutselvideo's en laten u de exacte vervaardiging zien.
Onze vriendelijke medewerkers beantwoorden uw vragen graag per e-mail of telefoon.